Jackson, Eric - Principal
Wilks, Kathy - Assistant Principal last names (A-E)
Burns, Paul -Assistant Principal last names (F-L)
Wachter, Glenn - Assistant Principal last names (M-R)
Gilliland, Mark - Assistant Principal last names (S-Z)
Gallagher, Paul (Assistant Principal for IB)
Altomare, Patricia - Teacher, Science
Anderson Jim -Teacher P.E., Coach
AP Testing Office
Athletic Director Office
Athletic Equipment Room
Attendance Office
Baeszler, Don - Teacher, Social Studies
Baker, Brenda - Childcare
Baldwin, Janet - Teacher English
Bassett, Diane -Teacher, Science
Bell Steinur - Teacher, English
Belli, Kim - ESE Liaison (A-K)
Benson, Greg - Teacher, English
Berman Deborah - Teacher, Science & Engineering
Bliss Pat - Teacher, English
Bliss, Sheila - Teacher, English
Bogard Eva - Teacher German, ITGS, & Bus. Tech
Bornhorst, - Teacher Social Studies
Brown, Judy - Teacher, Art
Bryan, Deb - Teacher, English
Buccelli, Mary - Media Aide
Buses - Transportation
Byrne, Dawn - Teacher ESE & Transition
Cahoone, Donna - Teacher, Mathematics
Camelo, Jim - Social Worker
Caragiulo Jodi - Teacher ESE
Chambless, Jerry - Teacher IB Film
Chappa, Jack - Tech Support
Childcare Planning Room
Cleary Linda - Teacher, Mathematics
Clinic Bldg 1
Clinic Bldg 7 Teen Parent Program
Coaches Office
Cocozza, Darcy -Childcare Aide
Codina, Al - SRO
Computer Lab 5 - 112
Computer Lab 5-237
Copy Room Bldg 1
Copy Room Bldg. 6
Costa, Dennis - Teacher Technology & Engineering
Coughlin Bridget - Teacher, English
Kitson, Molly - Athletic Secretary
McKinght, Ronnie - School Nurse
Cramer Deb - Teacher, Mathematics
Creasy, Lori (Carroll) - Childcare Aide
Curtis Jessica - Teacher Spanish
Day-Karl, Mary Guidance Secretary
Detota, Tammy - Teacher, Mathematics
DeZutter, Carrie - Teacher, Yearbook
Dinatale, Thomas - Teacher, Spanish
Dirks, Debbie - Library Media Aide
Dougherty, Kathryn - Teacher Mathematics
Downing, Holly - Teacher Social Studies
Drake, Laura - Teacher, Social Studies
Earl, Amy - Teacher, English
Eastman-Miller, Jennifer - Teacher, Social Studies
Eckstrom Norine- Teacher, Science
Eddins, Evie- Teacher, Mathematics
Edwards, Christine - Childcare
Elek Vicky - Registrar A-L
Evans, Chuck - Teacher Science & Percussion
Evans, Terri- Teacher, Social Studies
Feasley Christine- Teacher, English
Finley, Maureen - Teacher Science & Engineering
Fitzgerald, Kevyn - Teacher PE & Hope
Fletcher Valerie
Forgeur, Cyndi RHS Foundation
Fraraccio Rudy
Gallof, Lindsay
Garcia Fernando
Garcia-Morris, Wanda - Childcare Aide
Giannini Alix
Gindoff Nancy
Gorman John
Green Pearlie
Greenspan, Shaun - Teacher IB Film
Hamblin, Karen
Hamill Michelle
Harris Marilyn
Harvey Michael
Hazuda, Steve
Heintz, Rebecca
Henson-Dacey Jackie
Hervig John
Hickey, Sarah
Hicks, Sam
Holcomb, Beth
Hollingsworth, Lisa (PALS)
Hubbard Consue'la
Hughes Victoria
Humphrey Nancy
ISR Room - C. Hubbard
Ivey William
James Nina Testing Coordinator
Johnson Kimberly
Johnson Suzanne
Johnson, Todd
Jones Douglas
Jones Maggie
Jones Rod
Jones, Katherine KC
Jones, Kathy
JROTC Office
Kasapakis, Angela
Keegan, Laura
Kennedy Tootie
Kourapis, Katherine
Kresge Helen
Kusner Corey
Labsan Hermie
Lamboley, Denise
Landes Chris
Lehman, Stephen
Leonard Amy
Lindell Bruce
Locker Room Boys
Locker Room GIrls
Lorenz Jay
Lyon Judy
Malone Alice
Marinangel, Vicki
McNulty Bridgette
Means Jason
Media Center Main Desk
Meksraitis Judy
Merker, Elaine
Miles, Rebecca
Miller Bill
Miller Carol
Miller Gina
Minor Jim
Mitchell Roger
Mobley, Lucile
Mocherman Jason
Mocherman Josh
Mocherman Kate
Modery Sharon
Mondello Carmela
Monroe Linda
Neville Alison
Nicholas, Con
Nobile, Felipa
O'Gorman Marcia
Olimpiyuk. Yuriy
Oliveros Barbara
Ourednik Frank
Parrott Tracie
Piskoty Ellen
Phillips, Melissa Cafeteria
Playroom
Plescia Myra
Pollifrone, Katie
Powell, Miriam
Quinn, Rebecca
Ram Hut
Ram TV
Reading Resource Lab
Receptionist
Redding, Crystal
Rees, Courtney
Reuter, Marilyn Registrar Teen Parent
RHS Foundation
Rodriguez Nora
Rosales, Kathy
Rudge Katrin - Teacher, Science
Sanchez Vanessa
Sandberg, Elena
Santelli Cheryl
Sawyer, Sarah
Scarpinato Tom
Schmitz Carol
Science Center
Security Office
Semel Parkhurst
Sheets Beth
Shurley, Ryan
Siff Rebecca
Simmons, Stephanie
Smith Chad
Smith Travis
Soyars Kelly
Spear Mark
Sperber Kathryn
Spreen Mark
Spurlock, Sara
Steffy, Jeremy
Stoecklin Linda
Stoecklin, Zena
Sturm Dena
Suarez Ana
Sucevic, Vicki
Sulton Karen
Summerlee Betsy
Swihart Es
Taylor, Agatha
Testing - Computer Lab
Testing Center
Thompson Jada
Thompson, Brenda
Tubbs Regina
Turgeon, Beth
Twining Dusty
Vagn Norm
Verdoni David
Verdoni, Whitney
Wade Mark
Walker, Aimee
Wallace, Summer
Ward James
Watts Tommy
Weight Room
Wheeler Charmaine
Wheeler Tommie - Teacher Mathematics
White, Jennifer
Wickman, Tressa
Williams, Halya
Worthington, Don
Wright, Michelle
Wujnovich Michael
Zarling Jerry
Zdravkovich Dimitrije
Zebkar-Edwards, Shylo
Zuluaga, Juan
Engineering Lab
ESE Reception Office
PeachJar